Ceren Benderlioğlu’dan kıskançlık itirafı! ‘Cesur sahneler çektim’

Pazartesi akşamı Kanal D’de ekranlarında izleyiciyle buluşan ‘Yalan’ dizisinde ‘Cengiz Yıldız’ karakterine hayat veren Emir Benderlioğlu’nun eşi Ceren Benderlioğlu geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda görüntülenmişti.

Oyuncu “14 yıldır evliyiz. Çocuğumuzu büyütüyoruz. Kendi halimizdeyiz” dedi. Eşinin öpüşme sahnelerini kıskanmadığını söyleyen Ceren Benderlioğlu “Senaryoya hizmet ediyor mu diye bakarım” şeklinde konuşmuştu.

“ŞEHİR EFSANESİ”

Son olarak yeniden Nişantaşı’nda görüntülenen ünlü isim dizilerdeki isimlerin gerçek hayattaki aşklarının PR olduğuna dair iddialar hakkında konuştu. Snobmagazin’in haberine göre Benderlioğlu: “O şehir efsanesi hep vardı. Çalıştığım projelerde bana böyle bir teklif gelmedi. Yapımcıların böyle bir şey yaptığını düşünmüyorum.” ifadelerini kullandı.

EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Kendisine bir YouTube kanalı açan ve uzun zamandır ekranda olmayan Benderlioğlu, ana akıma geri döneceğinin müjdesini de sevenlerine duyurdu.

“EŞİM KISKANMIYOR”

Emir Benderlioğlu ile 14 yıldır evli olduklarını belirten isim, “Eşim rollerimi kıskanmıyor” deyip şunları söyledi:

Bir öpüşme sahnesi olsa kıskançlık olmaz. Son projede bu algıyı yıkmak için cesur sahneler çektim. Kadınlar evlendikten sonra bir algı oluşuyor, ama oyuncu oyuncudur. Hangi yapımcı, senarist ve yönetmenle çalıştığıma bakarım. Senaryoya hizmet ediyor mu, önemli olan bu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir