Garanti Bankası Duyurdu! Yarın Resmen Bitiyor

Milyonlarca vatandaş çeşitli ihtiyaçları için kredi kullanıyor. Kredilerde yüksek faiz oranları bankaların vatandaşlara yeni imkanlar sunmasıyla çeşitleniyor.

Garanti BBVA’nın sıfır faizli kredi kampanyası, 26 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilere yönelik.

BAŞVURU VE KULLANIM DETAYLARI

Kredi başvuruları Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet üzerinden azami 20.000 TL ve 6 ay vade ile yapılabilir. Başvuruların banka kredi ve tahsis politikaları doğrultusunda değerlendirileceği belirtiliyor.

KREDİ KULLANIM KOŞULLARI

Kampanya kapsamında kullanılacak kredi türleri gerçek kişiler için bireysel ihtiyaç kredisi, şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisi olarak belirlenmiş. Gerçek kişiler için minimum kredi tutarı 1.000 TL, maksimum 20.000 TL ve maksimum vade 6 ay olarak sınırlanmış.

KATILIM KOŞULLARI VE ÖNEMLİ DETAYLAR

Sadece kampanya tarihleri arasında Garanti BBVA’lı olan müşteriler kampanyadan faydalanabiliyor. Daha önce parolasını belirlemiş olanlar kampanyadan yararlanamıyor. Ayrıca, kampanya sürecinde kurye ile müşteri olma başvurusu tamamlanmış kişilerin, sürecin tamamlanması sonrasında da kampanyadan faydalanabileceği belirtiliyor.

KREDİ KULLANIMI VE ÖDEME PLANI

Onaylanan kredi Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden kullanılabiliyor. Ödeme planı ve yıllık maliyet oranı gibi detaylar örnek ödeme planında sunulmuş. Hayat sigortası prim tutarı ise geri ödeme tutarına dahil edilmemiş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir